Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

X. Sociální důkazy

Co jsou sociální důkazy a jak s nimi pracovat nejen na Facebooku, ale i na webových stránkách získat díky tomu mnohem více prodejů.

Poznámka: Tento kurz je základem a zaměřuje se na to, jak na Facebooku začít a jakým způsobem vytvořit atraktivní inzerát. Nezahrnuje aktualizace, kterých je v rámci rozhraní Business manageru a FB reklamy celá řada. Proto prosím tento kurz berte pouze jako základní kostru a inspiraci, čeho lze na FB dosáhnout.

Komentáře

 • pokud budu chtít cokoliv v reklamě změnit (třeba cílení), musím založit reklamu novou nebo stačí přepsat běžící reklamu??? (což asi nejde že?)

 • Další dobré tipy s negativními příspěvky na FB díky :).

  • Veronika Veselá

   Tak pokud budu mít přesvědčivé clever argumenty pro komentář hatera, tak ten příspěvek neskyryji 😀 Myslím, že tím zvýším důvěryhodnost příspěvku a schopnost komunikace s uživateli. Samozřejmě nemohu ponechat padesát negativních komentářů , ale kdyby se stalo něco podobného, tak je to zjevný důkaz, že příspěvek není v pořádku…

   • Samuel Hornek

    Verčo,
    ano to můžete vyzkoušet hlavně u příspěvků na stránce. U placených příspěvků a reklam, které vám dobře fungují bych toto moc nezkoušel. Ono na většinu lidí, kteří reagují negativně, nepomůže argument i kdybyste byla 100% přesvědčena o pravdě.

    Spíše se to dostane do „flame war“ kdy obě strany argumentují a jen to nese negativní pozornost. Citlivým způsobem je žádoucí odpovídat na komentáře u kterých to má smysl.
    Je to o nějaké empatii v komunikaci.

    Představte si, že máte pouze dvě placené reklamy, které vám vydělávají několik tisíc denně. U jedné se objeví negativní komentář, vy na něj zareagujete a vezme to špatný spád. Reklama ztratí na důvěryhodnosti a vy přijdete o půlku denního příjmu z Facebooku. Může to být i naopak, ale u negativních komentářů to nebývá obvyklé.

    Proto je někdy lepší komentář skrýt a vyhnout se tomu.

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>