Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Online zisky

Zde Vás provedu tvořivým procesem budování příjmů z internetu. Díky těmto jednoduchým postupům jsem vydělal na internetu svůj první milion a s plánem můžete i vy. Veškeré dotazy pište prostřednictvím diskuze a nezapomeňte se podívat také na bonusový kurz SEO škola.

OZ 1

I. Jak zvýšit svou hodnotu

Pojďme se podívat, jak pomocí sady jednoduchých kroků zvýšit vaši hodnotu a tím začít vydělávat více peněz na internetu. Je to snadnější, než si myslíte.
OZ 2

II. Jak založit web za pár minut

Kdo dnes nemá své stránky, jako by na internetu neexistoval. Nejsou sice nutné, ale výrazně vám usnadní vydělávání na internetu. V tomto vide se podíváme, jak si snadno je vytvořit snadno, za pár minut bez zbytečných nákladů za grafika a programátora.
OZ3

III. Vydělejte první peníze na internetu pomocí mikroslužeb

V Česku je zaregistrovaných více než 1 000 000 domén a toto číslo stále roste. Firmy pak hledají někoho, kdo by jim pomohl se správou jejich webů, profilů na sociálních sítích, budování zpětných odkazů a řadu dalších činností, které jsou pro začínající online podnikatele skvělou příležitostí, jak vydělat peníze z internetu a rozšířit své portfolio.
OZ 4

IV. Affiliate marketing: Úvod do provizního světa internetu

Velké množství lidí si myslí, že aby začali vydělávat na internetu, potřebují mít vlastní produkt. Přitom je daleko jednodušší začít vydělávat doporučováním produktů někoho jiného a za každý prodej inkasovat provizi. Konkrétní způsoby, jak tímto způsobem na internetu vydělávat, popisuji v tomto videu.
OZ 5

V. Affiliate marketing

Podívejte se na konkrétní strategie, jak můžete začít vydělávat doporučováním produktů někoho jiného za provizi. Affiliate marketing patří mezi nejoblíbenější způsoby výdělku na internetu a může se stát jedním ze základních pilířů vašich online zisků.
OZ 6

VI. Jak vytvořit první produkt

Už víme, že se dá na internetu vydělávat i bez toho, aniž bychom měli vlastní produkt. To ale neznamená, že bychom je neměli tvořit. Vlastní produkty jsou skvělou příležitostí, jak si vybudovat komunitu nadšených zákazníků a vydělat pěkné peníze. Pojďme se podívat jak na to.
OZ 7

VII. Tvoříme produktové portfolio

Abychom mohli hodně prodávat, musíme mít co nabídnout. Když budeme mít jen jeden produkt, nemůže u nás zákazník nakoupit opakovaně a my se tak okrádáme o peníze. Jak vytvořit produktové portfolio, které bude zákazníkům přinášet radost a nám peníze, popisuji v tomto videu.
OZ 8

VIII. Milionový plán

Prošli jsme si řadu způsobů, jak se dá efektivně vydělávat na internetu a teď je ten pravý čas, abychom si společně připravili Váš milionový plán. Milion je totiž jakýmsi milníkem pro většinu lidí a jeho dosažením se vám otevře řada dalších možností.

Užitečné odkazy:

Modrá krev - projekt Davida Lorincze, jednoho z nejlepších lidí na Facebook reklamu působících na mezinárodní úrovni.

Placla.cz - systém efektivní propagace a tvorby zpětných odkazů. Napište na podporu, že jdete na doporučení Samuela Horneka a můžete získat vstupní bonus.

modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>