Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Projektové řízení

Vytvoříme krok za krokem plán a postup, díky kterému můžete dovést každý projekt výrazně větší šanci na úspěch. Díky project managementu nesejdete z cesty, ale budete se řídit přesně sestaveným plánem, který si v tréninku vytvoříme.

PŘ1

I. Stavební kámen úspěšného projektu: Pevná vize

Žádná firma nikdy neuspěla bez silné vize svého majitele. Nestačí si jen myslet, jak má firma, nebo projekt, vypadat. Musíte opravdu přesně vědět, kam ho chcete dovést. Podívejte se na video, ve kterém si vytvoříte vizi, která vám pomůže překonat problémy a dovést Váš projekt k úspěchu.
PŘ2

II. Priority efektivního podnikatele

Jak si nastavit priority, abyste se co nejrychleji posouvali ke svým cílům? Určování priorit je jednou z nejnáročnějších a nejdůležitějších činností v podnikání. Pokud se budeme zabývat jen operativou, což dělá většina podnikatelů, nikdy svých snů nedosáhneme. Jak to tedy udělat, aby naše podnikání nestálo na místě, ale rostlo směrem, jakým si představujeme?
PŘ3

III. Jak vybudovat komunitu nadšených zákazníků?

Zákazníci jsou to nejcennější aktivum vašeho podnikání. Je důležité řešit jejich problémy, být s nimi v kontaktu a také o nich vědět co nejvíc. Jakmile splníme tyto kroky, dokážeme postupně vybudovat komunitu lidí, kteří od nás budou nakupovat pravidelně a rádi. Pojďme se podívat, jak to udělat!
PŘ 4

IV. 7 pravidel oblíbeného produktu

Správné produktové portfolio je klíčem k úspěchu. Produkty musí řešit problémy našich zákazníků, musí přijít ve správný čas a musíme je umět prodat. Sestavit produktové portfolio není snadné a chce to nějaký čas, já vám v tomto videu ukážu, na co se při jeho tvorbě soustředit, aby produkty, které vytvoříte, vyrazily Vašim zákazníkům dech.
PŘ5

V. Strategie prodeje 1.část

V dnešní konkurenční době nestačí mít jen skvělé produkty, musíte je umět také skvěle prodat. V tomto videu si ukážeme, jakou strategii používají velké firmy a jak se vy můžete dostat velmi rychle k pěkným prodejním číslům.
PŘ 6

VI. Strategie prodeje 2. část

V dnešní konkurenční době nestačí mít jen skvělé produkty, musíte je umět také skvěle prodat. V tomto videu si ukážeme, jakou strategii používají velké firmy a jak se vy můžete dostat velmi rychle k pěkným prodejním číslům.
PŘ7

VII. Jak sestavit a vést hvězdný tým

Podnikání není sólová dráha, ale týmový sport, proto je velmi důležité mít svůj vlastní hvězdný tým, který vám pomůže dostat se k cílům, které máte. Možná jste o něm zatím nepřemýšleli, ale i to je věc, kterou musíte umět dobře naplánovat. Ve videu vysvětluji, jak na to.
PŘ 8

VIII. Jak prodávat ve velkém

Je na čase začít vydělávat peníze. V tomto videu se podíváme na co se zaměřovat, abyste prodávali ve velkém a jaké triky využívají úspěšní podnikatelé, aby množství prodejů, které uskuteční, neustále rostlo.
modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>