Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Cash flow

Budování nových zdrojů příjmů není jen o tom, zvyšovat a vytvářet příjmy nové, ale je to především o tom, jak nakládáme s prostředky v jejich komplexnosti. Zdánlivě jednoduché kroky jsou často ty nejtěžší a nejméně příjemné. Pokud je zdoláme jako první, čeká nás opravdový Rok změny.

2

Snižování nákladů

Naše loď, na které životem plujeme, má díry v trupu a nabírá vodu, která nás potápí a zpomaluje nás. Nikdy se nám nepodaří ucpat všechny díry, ale je potřeba ucpat ty, které ucpat můžeme. Náklady v tomto videu jsou přesně ty díry, které ucpat můžeme, a určitě vás napadne celá řada dalších.
1

Začínáme s pár penězi

Většina lidí si myslí, že na podnikání je potřeba obrovský kapitál. Právě tito lidé nikdy nepřekonají první překážku, svou hlavu a podnikat ani nezačnou. A pokud ano, o ten obrovský kapitál přijdou. V tomto videu jsou shrnuty základní principy, kterými se řídí i krizový manažeři při řízení projektů v červených číslech.
1

Vybuzení kapitálu

Peníze jsou úžasný nástroj a pro úspěch je nezbytný. V tomto dílu se proto podíváme jak vybudit kapitál. Je to velmi jednoduché a prosté, peníze, které máme k dispozici, tvoří další peníze, pokud jsou ve správnou dobu na správném místě. Stačí je umět přesouvat z místa na místo a tím využít jejich pákový efekt.
1

Zvyšování příjmů

Co roste, to se vyvíjí. Co neroste, zakrní a odumře. A proto i v podnikání a v oblasti financí je důležité myslet neustále na inovace a na další krok ke zlepšení současného stavu.
1

Příjmy

Podívejte se na své příjmy z ptačí perspektivy. Vyšší příjmy sebou nesou více povinností, větší společenskou zodpovědnost za to jak s nimi naložíte.
modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>