Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Cesta k lidem

Modul cesta k lidem se zaměřuje na to, jak dostat vaše myšlenky a práci k lidem. Jak se prezentovat tak, aby vás lidé správně pochopili a chtěli vás následovat. Úvodní video shrnuje prezentaci vašeho poslání, s kterou budeme pracovat v dalších dílech.

2

Networking

Představte si, že byste za zakázky vůbec nikomu nemuseli platit. Prostě by přišli sami jen s minimální investicí, jen díky tomu, že děláte to, co vás baví a nebojíte se o tom mluvit. Přesně to je skrytá síla networkingu.
2

Přínos pro ostatní

Podívejte se na celý obor z ptačí perspektivy a rozhlédněte se, co dobrého se dnes dělá a co má naopak své mouchy. Díky tomu získáte přehledný seznam výhod a nevýhod u jednotlivých řešení, které jsou dnes na trhu. Vznikne obrovský prostor pro inovace.
3

Motivace

V práci není nutno, aby bylo přímo veselo, ale hlavně nesmí býti smutno. A právě proto je potřeba stanovit si přesnou odměnu, za každý vykonaný úkol a vytvořit i prostředí, ve kterém budou motivovaní ostatní lidé k nadprůměrným výsledkům.
3

Budování důvěry

Budovat důvěru je stejné jako být misionářem, kteří šíří svou víru v odlišné kultuře, často lidem odlišného názoru. Každičkou činností, kterou děláte pak dáváte na jevo, jak moc pevni ve své víře jste a tedy jak moc vám může druhá strana důvěřovat. I misonář má však na svou cestu plán - co a jak bude lidem říkat. Vytvořte ho ještě dnes.
komunikace

Komunikace

I ten nejlepší řemeslník by dnes neprodal více výrobků než průměrný obchodník, který ovšem umí mnohem lépe využít komunikační nástroje dnešní doby. Nároky na komunikaci se neustále zvyšují a jediná šance, jak dosáhnout větších úspěchů, je se tomuto trendu přizpůsobit.
modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>