Samuel Hornek - Progress developer Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Úvod + průzkum

Řadě lidí se nedaří dosáhnout trvalé změny. Přitom od úspěchu je často dělí jen nepatrný krůček navíc. Stačí se jen podívat na situaci z širší perspektivy a dělat ty kroky, které ostatní lidé opomíjejí. Tento modul je věnován těmto krokům.

3

Slabé stránky

Stejně jako je zapotřebí k úspěchu znát své silné stránky a umět je využít, tak stejným způsobem potřebujeme využívat i své slabiny a soustavně na nich pracovat. Jaké slabé stránky se zbavíte nyní?
6.6

Pravidla minimalismu

Lidé si v životě i podnikání často přitěžují tím, že se pod tlakem okolí přestanou řídit pravidly minimalismu. Jednoduše potřebují příliš mnoho věcí, vymýšlí projekty příliš komplikované a snaží se dělat mnoho věcí, které jim nepřináší užitek. Tento týden se některých zbytečností zbavíme.
4

Chybování

člověk, který nic nezkazí, je člověk, který nic nedělá. To ovšem neznamená, že bychom měli být na své chybi hrdí. Série osudových chyb nás může připravit o vše, co je nám milé. Proto se s nimi musíne naučit pracovat a vzít si i z osobního selhání maximum užitku.
1

Využití konkurence

Možná jste si někdy říkali, že s konkurencí je potřeba tvrdě bojovat. A ano, máte pravdu. Pokud se konkurence chová jako hloupý konkurent, který si ničí vlastní trh, je třeba zabojovat. Pokud má však konkurence na trh dobrý vliv, je potřeba s ní spolupracovat. Existují jednoduché tipy, jak využít sílu a vliv konkurence. Na místo souboje se můžete o konkurenci také opřít.
4

Osnovy, struktura a rekapitulace

Možná jste to vy, kdo již téměř šest měsíců týden co týden pracujete na svém cíli a cestě ke změně. Věřte, že děláte něco, co ostatní nedělají. Připravili jste si totiž plán - osnovu, která je vaším pomocníkem a nástrojem, jak nic důležitého neopomenout. Jak být stále o krok napřed a jít si za svým snem.
modul 1

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 1.9.

modul 2

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 19.8.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 28.9.

modul 3

Tento modul není ještě dostupný, zveřejněn bude brzy 9.8.

Pokračovat >>